15 kwietnia 2024 r.

33-latek mimo tego, że pił wsiadł za kierownicę i w myśl nowych przepisów stracił auto

Od 14 marca br. obowiązują nowe, zaostrzone kary za prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających. Przekonał się o tym nietrzeźwy 33-latek, którego zatrzymali policjanci jeleniogórskiej drogówki. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2,7 promila. Mężczyzna stracił pojazd, którym się poruszał, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

PARALUZJA - Koncert 6 kwietnia 2024 roku.

Paraluzja, czyli Aga Radziejewska i Bartek Drak, zaprezentuje utwory i piosenki autorskie. Z charakterystyczną dla siebie charyzmą i ekspresją Paraluzja przeprowadzi słuchacza po wszelkich rodzajach emocjonalności - od żartu przez wzruszenie, od dramaturgii i szaleństwa po medytację i spokój. Będzie można usłyszeć niesamowitą sprawność techniczną wykonawców, urzekającą wielowarstwowość stylistyczną i być z artystami na wyciągnięcie ręki.

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.