3 października 2023 r.

Policjanci Jeleniogórskiej Drogówki pilnie eskortowali samochód z rodzącą kobietą do szpitala

Policjanci jeleniogórskiej drogówki wczoraj pomogli rodzącej kobiecie, która była w drodze do szpitala. Mężczyzna wiozący kobietę został zatrzymany do kontroli drogowej, gdyż przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Z uwagi na zaistniałą sytuację i zagrożenie życia funkcjonariusze przeprowadzili pilotaż samochodu do jeleniogórskiego szpitala. Dzięki ich pomocy, kobieta bezpiecznie dotarła na miejsce i trafiła pod opiekę lekarzy.

Naukowcy twierdzą, że codzienne spożywanie hamburgerów zabija wątrobę nawet u zdrowych ludzi

Wszyscy o tym wiedzą, że fast food nie można nazwać zdrową żywnością. Jego częste spożywanie może prowadzić do otyłości, a także różnych chorób przewodu pokarmowego. Jak dowiedziała się grupa międzynarodowych naukowców, regularne spożywanie hamburgerów może powodować poważne choroby wątroby. Wyniki badań zostały opublikowane w naukowym czasopiśmie Clinical Gastroenterology and Hepatology.

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.