27 maja 2024 r.

Coroczny wymiennik sąsiedzki w Mysłakowicach w najbliższą sobotę 18.05.2024 od godziny 12:00 do 16:00

Wymiennik sąsiedzki to inicjatywa, która umożliwia mieszkańcom danej okolicy wymianę towarów, usług i umiejętności zazwyczaj bez użycia pieniędzy. Możemy tu mówić o wymianie produktów spożywczych, narzędzi, odzieży, książek, a także usług takich jak pomoc w naprawach domowych, lekcje języków obcych czy opieka nad dziećmi. Idea wymiennika sąsiedzkiego opiera się na zasadach wzajemności, zaufania i solidarności, które są fundamentem zdrowej i zintegrowanej społeczności.

Niezwykły koncert w GOK Mysłakowice. Magia słowiańskiej muzyki w wykonaniu zespołu Ęzibaba przeniosła nas do świata przodków

 
Muzyka zespołu Ęzibaba ma w sobie coś niezwykle mistycznego i korzeniowego.
Zespół Ęzibaba w swoich utworach odwoływał się do głęboko zakorzenionych w historii narodów słowiańskich tematów, legend i tradycji. W trakcie koncertu przenieśliśmy się w czasie, do świata pełnego mitów i legend, których dźwięki wywoływały nastrój tajemniczości i magiczności.
 

PARALUZJA - Koncert 6 kwietnia 2024 roku.

Paraluzja, czyli Aga Radziejewska i Bartek Drak, zaprezentuje utwory i piosenki autorskie. Z charakterystyczną dla siebie charyzmą i ekspresją Paraluzja przeprowadzi słuchacza po wszelkich rodzajach emocjonalności - od żartu przez wzruszenie, od dramaturgii i szaleństwa po medytację i spokój. Będzie można usłyszeć niesamowitą sprawność techniczną wykonawców, urzekającą wielowarstwowość stylistyczną i być z artystami na wyciągnięcie ręki.

Piątek 15.03.2024 roku koncert zespołu „Skrzydła Ateny” połączony z wernisażem twórczości młodej artystki Alicji Mielczarek

Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach w najbliższy piątek 15 marca zaprasza na podwójne wydarzenie. W budynku przy ulicy Daszyńskiego 29 o godziny 17:00 odbędzie się koncert zespołu „Skrzydła Ateny” połączony z wernisażem twórczości młodej artystki Alicji Mielczarek pod tytułem „Kolory marzeń”.

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.