27 maja 2024 r.

Podpalacz, który spowodował wielomilionowe straty w rękach jeleniogórskich policjantów

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest
o zniszczenie mienia o wartości blisko 4,5 mln złotych. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze 21 kwietnia br. Mężczyzna w dwóch dyskontach spożywczych podpalił kontenery na śmieci, w wyniku czego w jednym z nich ogień przeniósł się na budynek sklepu. Ponadto ma on na koncie podpalenie 3 innych pojemników na odpady. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Niezwykły koncert w GOK Mysłakowice. Magia słowiańskiej muzyki w wykonaniu zespołu Ęzibaba przeniosła nas do świata przodków

 
Muzyka zespołu Ęzibaba ma w sobie coś niezwykle mistycznego i korzeniowego.
Zespół Ęzibaba w swoich utworach odwoływał się do głęboko zakorzenionych w historii narodów słowiańskich tematów, legend i tradycji. W trakcie koncertu przenieśliśmy się w czasie, do świata pełnego mitów i legend, których dźwięki wywoływały nastrój tajemniczości i magiczności.
 

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.