27 lutego 2024 r.

Przestępczy duet: teściowa i synowa kradły w Jeleniogórskim sklepie

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali teściową i synową, które podejrzane są o serię przestępstw przeciwko mieniu, których dopuściły się razem od października do listopada ubiegłego roku w Jeleniej Górze. Mają one na koncie kradzieże w dyskoncie spożywczym. Wartość poniesionych strat pokrzywdzony podmiot oszacował na blisko 15 tysięcy złotych. Wspólnie dopuściły się 9 czynów, synowa dodatkowo ma na koncie jeszcze jeden, a teściowa 3. Teraz za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Oszukał 48 osób z całej Polski. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów, który podejrzany jest o serię oszustw. Mężczyzna na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży meble ogrodowe. Policjanci ustalili, że w ten sposób oszukał 48 osób. Pokrzywdzeni wpłacili na konto oszusta pieniądze za zamówiony towar, jednak nigdy nie został on dostarczony.

Ukradł auto, a następnie rozebrał je na części i sprzedał. Teraz odpowie za to przed sądem

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze 15 października br. Samochód był uszkodzony, w związku z tym 46-latek poprosił swojego znajomego, aby ten odholował go na jego posesję. Jego wartość właścicielka oszacowała na kilka tysięcy złotych. Okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej skradzione auto rozebrał na części i sprzedał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Podczas wspólnego picia alkoholu ugodziła męża nożem

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w mieszkaniu ugodziła nożem swojego męża. Mężczyzna trafił do szpitala. Od kobiety wyraźnie czuć było alkohol. W związku z tym, że odmówiła poddaniu się badaniu pobrano jej krew. Teraz za popełniony czyn odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanej dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz na 3 miesiące musi opuścić wspólnie zajmowany lokal.

Dzisiaj (6.11.23r.) od wczesnych godzin rannych jeleniogórscy policjanci prowadzą działania pod nazwą

Ich celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa i korzystania z telefonów komórkowych podczas prowadzenia pojazdów. Mundurowi równie rygorystycznie podchodzić będą do lekceważenia obowiązku używania urządzeń służących do bezpiecznego przewożenia najmłodszych pasażerów.

Systematycznie wynosiła kawę z hotelu, w którym pracowała. Łącznie ukradła 36 kg

Policjanci z Karpacza zatrzymali mieszkankę powiatu karkonoskiego podejrzaną o kradzież na szkodę pracodawcy. Kobieta pracując w jednym z hoteli, wykorzystała okazję i ukradła 36 kg kawy ziarnistej. Jej wartość została oszacowana na ponad 1700 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz za popełniony czyn grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

2 miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który wielokrotnie złamał zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodzicami

Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który wielokrotnie złamał zakaz sądowy oraz groził pozbawieniem życia swoim rodzicom. 41-latek usłyszał 11 zarzutów. Mężczyzna został zatrzymany podczas interwencji w mieszkaniu pokrzywdzonych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.