27 maja 2024 r.

Katalog firm » Turystyka i noclegi » Domki letniskowe, campingi i pola namiotowe

Pole Namiotowe Pod Lipami Karpacz

Spokój, cisza, przepiękna przyroda, strumyki, potoki, mnóstwo szlaków turystycznych wszystko to można odnaleźć odwiedzając Karpacz w Karkonoszach. To właśnie tu turyści mogą w pełni oddać się relaksowi. Na przyjezdnych do Karpacza gości czeka w pełni rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna. Osoby, które lubią noclegi pod namiotem lub caravaning z całą pewnością powinny odwiedzić pole namiotowe Pod Lipami, które znajduje się na dole Karpacza. Doskonałe warunki pozwalają na w pełni udany pobyt. Pole namiotowe Pod Lipami w Karpaczu to doskonała baza wypadowa na górskie wędrówki i spacery. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego obiektu, to właśnie Pod Lipami może rozpocząć się Twoja górska przygoda w Karpaczu.

Adres: 58-544 Karpacz, ul. Konstytucji 3-maja 8
WWW: https://podlipami.eu/
Telefon: +48 792-116-723
Region: dolnośląskie
Dodano: 08-08-2023
Odsłon: 132

Pole Namiotowe Pod Lipami Karpacz
Obecna ocena: 0 głosów
Oceń zasób:

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.