9 grudnia 2023 r.
Jak szybko zasnąć: wybór prostych i sprawdzonych sposobów

Każdy dorosły potrzebuje 8 godzin snu dziennie - w przeciwnym razie cierpi na senność, niepokój, a nawet poważniejsze problemy zdrowotne.

Aby rozwinąć zdrowy wzorzec snu, ludzie kładą się do łóżka o 22:00 lub wcześniej, ale problem polega na tym, że nie każdemu udaje się zasnąć od razu. Powodów tego może być wiele: poduszka wydaje się niewygodna, wspomnienia przeszłych niepowodzeń wkradają się do naszej głowy, a czasami przyszłość nas przeraża. Możliwe jest leżenie w łóżku przez dwie lub trzy godziny, a mimo to obudzić się rano w stanie połamania. Na szczęście istnieją proste sposoby na dobry sen, z których każdy może wybrać coś dla siebie.

11-03-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.