28 września 2023 r.
Roboty Boston Dynamics ozdobiły choinkę

Trzy robopsy połączyły siły, aby wykonać tę ważną misję - zapewnić nam noworoczny nastrój.
Firma Boston Dynamics opublikowała na swoim kanale YouTube wideo, na którym trzy roboty ubierają choinkę.

Na początku filmu pojawia się czworonożny Spot z dużą czerwoną kokardką do dekoracji choinki. Robosobaka rozgląda się, zdaje sobie sprawę, że sama nie może sobie poradzić i opuszcza kadr. Wkrótce Spot powraca-już z dwoma pomocnikami robotów.

Siadają przed choinką, tworząc pozory drabiny-a główny Spot wspina się na nie, a następnie zaczepia czerwoną kokardkę na szczycie choinki. Na ekranie pojawia się napis " Nowy Rok!", a następnie konstrukcja składająca się z trzech robobacków rozpada się przy śmiechu ekipy filmowej. W tej chwili noworoczny film Boston Dynamics zebrał już 900 tysięcy wyświetleń, 45 tysięcy polubień i prawie 1900 komentarzy.

28-12-2022 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.