27 maja 2024 r.
Piłka nożna w Gminie Mysłakowice 2022 - podsumowanie

W 2023 roku sport jest zadaniem, które lokalny samorząd będzie również wspierał, mimo trudnych czasów, w których kryzys dotknie każdą dziedzinę funkcjonowania życia publicznego

Gmina Mysłakowice od wielu lat jest miejscem, w którym piłka nożna jest weekendowym świętem sportowców a losy naszych gminnych drużyn są tematem wielu dyskusji i emocji. Liderem w gminnym footballu jest niewątpliwie KS Łomnica. Beniaminek ligi okręgowej został wiceliderem po rundzie jesiennej sprawiając ogromną niespodziankę swoim kibicom oraz obserwatorom ligi. BRAVO. Podziękowania dla Prezesa Krzysztof Makowski za ogromną pracę na rzecz drużyny z Łomnicy oraz gminnego sportu. Warto również podkreślić wysoką pozycję Orła Mysłakowice w niższej klasie rozgrywkowej (A-Klasie). Zmotywowane Orły walczą aby wskoczyć do okręgowej ligi rozgrywkowej aby Derby Gminy stały się ponownie Gminnym Świętem Piłkarskim. W tym miejscu należy podziękować prezesowi Zbigniew Pajor za wielki wkład w rozwój drużyny. W najniższych ligach piłkarskich (B--klasa) mamy również 3 drużyny,które z różnym szczęściem rywalizują w swoich ligach. Ale liczymy na dalsze postępy. W budżecie Gminy Mysłakowice na 2023 rok przewidziano 200.000 zł na rozwój piłkarskich klubów sportowych.

Piotr Amborski  skarbnik Gminy Mysłakowice 

Grupa Gmina Mysłakowice. Facebook

16-12-2022 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.