14 czerwca 2024 r.
Podróż samochodem dookoła świata. Odpowiedni samochód i w drogę :)

Czy da się autem przejechać dookoła świata? Z pewnością nie da się całej trasy przebyć samochodem, trzeba się posiłkować także statkiem, jednak spora ilość kierowców dała już przykład, że nie jest to jakiś wielki problem. Do przebycia jest około 80 tysięcy km samochodem, trzeba też około 30 tysięcy km przepłynąć, korzystając z przewoźników morskich.

Przez Moskwę, Syberię, Koreę Południową poprzez Wietnam i Tajlandię, a potem statkiem do Sydney, dalej Australia i już coraz bliżej kraju. Jeszcze tylko Ameryka Afryka, fragment Azji i Europa. Taka trasa wydaje się być sporym wyzwaniem i z pewnością tak jest. Wystarczy pomyśleć ile można przejechać autem w ciągu roku, żeby dojść do wniosku, że przejazd 80 tysięcy km w ciągu powiedzmy 10 miesięcy to nie lada wysiłek.

17-09-2019 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.