9 grudnia 2023 r.
Warsztaty krawieckie

Od lutego w świetlicy wiejskiej w Łomnicy startujemy z krawieckimi warsztatami dla dorosłych w duchu ZERO WASTE. Spotkania będą odbywać się w każdą środę w godzinach 12:00 - 14:00.

Szafa pęka w szwach, a mimo tego nie jesteśmy w stanie znaleźć nic sensownego do ubrania? Chabrowa sukienka już się nam znudziła, jeansy wyblakły, a garsonka do pracy ma plamę po zupie pomidorowej, którą w pośpiechu karmiliśmy nasze dziecko? Niektórych ubrań po prostu szkoda wyrzucić, bo może się jeszcze przydadzą, inne zakwalifikowaliśmy jako te do chodzenia po domu. Nasze ubrania wydają się nam nijakie i nudne?
Zatem nadciąga pomoc!
Od lutego w świetlicy wiejskiej w Łomnicy startujemy z krawieckimi warsztatami dla dorosłych w duchu ZERO WASTE. Spotkania będą odbywać się w każdą środę w godzinach 12:00 - 14:00.
Pani Renata Wysoczańska, prowadząca zajęcia, pokaże Państwu, co można wyczarować ze zbędnych lub zbyt małych ubrań. Dlatego zachęcamy do przynoszenia na kurs niepotrzebnych elementów garderoby.
Pod koniec stycznia poinformujemy Państwa o terminie spotkania pokazowego. Tymczasem serdecznie zapraszamy do zapisów, które potrwają do końca miesiąca.
Koszt to 80 zł/miesiąc.
Wpłat należy dokonywać na konto:
Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach
ul. Daszyńskiego 29
58-533 Mysłakowice
PKO BP 85 1020 2124 0000 8802 0011 0833
12-01-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.