14 czerwca 2024 r.
Opera zawita do Mysłakowic 05.05.2024. Pierwszy koncert z serii Opera da się lubić

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach, gdzie w swobodnej atmosferze poznamy tajemniczą sztukę, jaką jest OPERA. Przekonamy się, że jest wzruszająca, poważna, mądra, baśniowa, a przede wszystkim zabawna i dla wszystkich!

Dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Dolnośląskiego przed Wami seria pięciu wyjątkowych spotkań, które rozbudzą wasz apetyt na muzykę, a jednocześnie sprawią, że opera przestanie być niezrozumiała i tajemnicza.
Zaczniemy od wprowadzenia w świat opery koncertem "Dźwięki Nocy". Usłyszycie najpiękniejsze arie w świetle księżyca. Dowiecie się co dzieje się w operze pod osłoną nocy i o której spać chodzą śpiewacy. Ile osób pracuje nad 1 spektaklem i jak drogie są kostiumy. Tajemnicze i pełne emocji spotkanie, które pokaże Wam,
że opera nocą nie śpi i brzmi inaczej, a wszystko to w blasku księżyca.
Bilety 15 zł dostępne w Biblioteka Publiczna w Mysłakowicach
Kulturalny Dolny Śląsk Dolny Śląsk

02-05-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.