14 czerwca 2024 r.
Festyn Rodzinny organizowany przez Przedszkole w Mysłakowicach 15 czerwca od 11.00 do 15.00

Drodzy Mieszkańcy Gminy Mysłakowice oraz Szanowni Goście, z wielką radością pragniemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz naszej lokalnej społeczności - Festyn Rodzinny organizowany przez Przedszkole w Mysłakowicach.

 Tegoroczna edycja odbędzie się 15 czerwca 2024 roku, na terenie Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach ul.Daszyńskiego 20, od 11:00 do 15.00

Festyn Rodzinny to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych, a także do nawiązania nowych znajomości. Program wydarzenia został zaplanowany tak, aby każdy, niezależnie od wieku, znalazł coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, gry i zabawy.

Podczas festynu będzie można skosztować pysznych potraw przygotowanych przez rodziców oraz nasze kucharki.

Zapraszamy do udziału w naszej loterii fantowej, w której znajduje się mnóstwo zaproszeń i wejściówek do wielu ciekawych miejsc. No i licytacja - mamy koszulkę reprezentanta Polski w piłce siatkowej- Aleksandra Śliwki, a także obrazy i zdjęcia naszych lokalnych artystów.

Festyn Rodzinny to nie tylko zabawa, ale również okazja do budowania silniejszych więzi w naszej społeczności. Wspólne spędzanie czasu, dzielenie się radością i wsparcie dla inicjatyw lokalnych sprawiają, że nasza gmina staje się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym i zjednoczonym.


Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Mysłakowice oraz naszych gości do wspólnego świętowania i spędzenia niezapomnianego dnia na Festynie Rodzinnym. Zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół, dobry humor i przybywajcie licznie! Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia i umocnimy więzi w naszej społeczności.

Do zobaczenia 15 czerwca na terenie Przedszkola w Mysłakowicach!

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Festynu Rodzinnego

29-05-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.