14 czerwca 2024 r.
Zapraszamy na Dożynki w Mysłakowicach w sobotę 02.09.2023

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 02.09.2023 do Mysłakowic na dożynki! Zaplanowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasze coroczne święto plonów – Dożynki. To wyjątkowy czas, kiedy wspólnie możemy celebrować żniwa i podziękować za owoc ciężkiej pracy w polu.

Data: 02.09.2023 Godzina: od 14.00 Miejsce: Park Królewski w Mysłakowicach

Nasza społeczność razem z lokalnymi rolnikami zbiera plony, które stanowią owoc wielomiesięcznych wysiłków. Jest to czas nie tylko pełen wdzięczności za to, co ziemia nam dała, ale także okazja do spotkania, wymiany poglądów i wspólnego świętowania.

W programie przewidujemy wiele atrakcji, między innymi:

  • Uroczysta Msza Święta dziękczynna za plony
  • Tradycyjny obrzęd dożynkowy
  • Kiermasz lokalnych produktów i rękodzieła
  • Stoisko z regionalnymi upominkami ( magnesy, kubki, torby, inne)
  • Koncerty i występy artystyczne
  • Konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych
  • Doskonała lokalna kuchnia

Serdecznie zachęcamy Was do przyjścia wraz z rodziną i przyjaciółmi, abyśmy mogli wspólnie spędzić ten wyjątkowy dzień. To również doskonała okazja, by bliżej poznać naszą społeczność i dowiedzieć się więcej o naszym regionie.

Razem stwórzmy magiczny klimat Dożynek i podzielmy się radością z obfitych plonów. Liczymy na Waszą obecność i wspólną zabawę!

Dożynki w Mysłakowicach

30-08-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.