14 czerwca 2024 r.
18 marca 2024 roku Japonia zawita do GOK Mysłakowice

18 marca w poniedziałek o godzinie 17:00 z Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach ruszymy w podróż w czasie i przestrzeni do egzotycznego kraju kwitnącej wiśni.

Do Japonia zabierze nas Paweł Nowaczek pirotechnik widowiskowy – specjalista od efektów specjalnych, członek Japońskiej Sekcji Miecza Japońskiego- Nbthk Saitama branch, z wykształcenia dziennikarz historyczny. Od lat pasjonuje się kulturą, sztuką i historią tego niezwykłego kraju. Bywając tam regularnie obserwuje to co się zmienia i to co nieporuszone upływem wieków, zamrożone w kultywowanej tradycji.

W Sali konferencyjne w budynku GOK przy ulicy Daszyńskiego 29 poznamy tajemnice, tradycje i nowoczesność tego magicznego kraju. Nacieszymy oczy pięknem japońskiej estetyki, zanurzymy się w gwar i zgiełk wielkich miast, w piękno przyrody i spróbujemy spojrzeć na tę odmienną kulturę oczami Japończyków. Dowiemy się również jak odwiedzić Japonię, bo podobno nie jest to tak trudne jak nam się wydaje.


Na koniec wykładu niespodzianka- połączymy się bezpośrednio z jednym z ekspertów z instytutu miecza w Japonii i jemu również będzie można zadawać pytania!!!

Będzie również czas na zadawanie pytań i dyskusję. Więc jeśli chciał byś dowiedzieć się czegoś szczególnego, lub jeszcze nic nie wiesz o Japonii, ale jesteś ciekaw, to wydarzenie jest specjalnie dla Ciebie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjaciół gminy Mysłakowice w każdym wieku

WSTĘP WOLNY

ZAPRASZAMY

Prelekcja jest elementem wzbogacającym projekt "Stań się swoim bohaterem" dofinansowanym przez Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mysłakowicach

 

Animator Kultury w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach Dorota Jany

14-03-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.