27 maja 2024 r.
W Mysłakowicach zatrzymano kobietę  pod wpływem alkoholu i woreczkiem amfetaminy w bieliźnie
21 marca 2024 roku, około godziny 1.25 policjanci na ulicy Wojska Polskiego w Mysłakowicach zwrócili uwagę na pojazd marki Chevrolet. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł on być pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.
 
Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód dziwnego zachowania kierowcy i zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującą okazała się 24-letnia mieszkanka powiatu milickiego.
W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od niej wyraźny zapach alkoholu. Kobieta przyznała się, że przed chwilą wypiła piwo. Przeprowadzone badanie wykazało promil. Jak się później okazało, nie miała ona uprawnień do kierowania oraz naruszyła sądowy zakaz. Policjanci zabezpieczyli również woreczek strunowy z amfetaminą, którą 24-latka ukryła w bieliźnie. Kobieta w takim stanie jechała do Karpacza.
24-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
22-03-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.