14 czerwca 2024 r.
W mieszkaniu 26-letniego jeleniogórzanina znaleziono ponad 600 porcyj handlowych narkotyków

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 600 porcji handlowych. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Zespołu do spraw Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 26-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej posiada środki odurzające. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 600 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz ma on zakaz opuszczania kraju. Mundurowi zabezpieczyli od mężczyzny mienie w wysokości ponad 10 tysięcy złotych na poczet przyszłej kary grzywny.

podinspektor Edyta Bagrowska

31-05-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.