15 kwietnia 2024 r.
Oszukał 48 osób z całej Polski. Teraz  za popełnione czyny odpowie przed sądem

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów, który podejrzany jest o serię oszustw. Mężczyzna na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży meble ogrodowe. Policjanci ustalili, że w ten sposób oszukał 48 osób. Pokrzywdzeni wpłacili na konto oszusta pieniądze za zamówiony towar, jednak nigdy nie został on dostarczony.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o serię oszustw.

 

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w listopadzie ubiegłego roku na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży meble ogrodowe. 20-latek pobierał od zainteresowanych pieniądze w formie zaliczek lub opłaty kosztów transportu, jednak towaru nie dostarczał, wprowadzając w ten sposób klientów w błąd. W ten sposób oszukał on 48 osób z całej Polski na łączną kwotę blisko 7 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

 

Jeleniogórzanin za przestępstwa, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

 

podinspektor Edyta Bagrowska

08-12-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.