15 kwietnia 2024 r.
Kobieta rzucała kamieniami i uszkodziła szyby w co najmniej 2 pojazdach, zniszczyła drzwi - została zatrzymana

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o uszkodzenie mienia. Kobieta rzucając kamieniami uszkodziła szyby w co najmniej dwóch pojazdach zaparkowanych pod budynkami oraz w jednym z mieszkań uszkodziła drzwi. Swoim zachowaniem spowodowała straty w kilku tysięcy złotych. Teraz za popełnione czyny odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia.
Do zdarzenia doszło 23 sierpnia br. około godziny 19.00 w Jeleniej Górze. Policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta kamieniem rzuciła w samochód sąsiada i uszkodziła w nim przednią szybę. Na miejscu mundurowi ustalili, że kobieta uszkodziła w ten sam sposób jeszcze inny pojazd oraz zniszczyła drzwi do mieszkania sąsiadce. Funkcjonariusze zatrzymali 28-letnią jeleniogórzankę podejrzewaną o popełnienie tych czynów. Kobieta była wulgarna i agresywna. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości kilku tysięcy złotych.
Funkcjonariusze w trakcie czynności ustalili, że 28-latka ma na koncie jeszcze uszkodzenie innego samochodu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Jeleniogórzanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


podinspektor Edyta Bagrowska

25-08-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.