27 lutego 2024 r.
Gmina Mysłakowice zakup węgla w preferencyjnych cenach

Od 5 grudnia w gminie ruszyła sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Mysłakowice
Na dzień na 15.12.2022r Gmina Mysłakowice otrzymała 111,34 t. węgla typu orzech oraz 83,3 t. typu groszek. W sumie podpisano już 74 umowy na sprzedaż asortymentu po preferencyjnej cenie z naszymi mieszkańcami.
Dostawcą jest Polska Grupa Górnicza S.A, a wskazanym przez Dostawcę punktem odbioru jest KDW PGG (Kwalifikowany Dostawca Węgla), w naszym przypadku jest to Skład Opału SOMBIN, ul. Łomnicka. Dowóz w naszym przypadku realizowany jest z kopalni KWK ROW Ruch Marcel, czyli jest to polski produkt.
Koszt zakupu węgla wynosi 2000,00 zł wraz z dowozem.
Z osobami upoważnionymi do zakupu kontaktują się telefonicznie pracownicy Urzędu Gminy w Mysłakowicach, przekazując informacje o:
- terminie i formie odbioru,
- terminie płatności.
Informujemy, że ze względu na znaczną ilość posiadanego węgla typu groszek istnieje możliwość natychmiastowego zakupu.
Wszelkie dodatkowe informacje, można uzyskać w Urzędzie Gminy w Mysłakowicach pokój nr 16 lub pod numerem telefonu: 75 64 39 985 lub 75 64 39 974.
 
Materiały z Grupy: Gmina Mysłakowice Facebook
16-12-2022 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.