14 czerwca 2024 r.
25 latka z Legnicy zatrzymana za włamanie się do samochodu

Policjanci z Karpacza zatrzymali mieszkankę Legnicy, która podejrzana jest o kradzież z włamaniem do samochodu. Jej łupem padło mienie o wartości 10 tysięcy złotych. Przestępstwa tego dopuściła się 21 kwietnia br. w Karpaczu. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 25-letnią mieszkankę Legnicy podejrzaną o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta 21 kwietnia br. włamała się i okradła samochód marki Fiat zaparkowany na jednej z ulic w Karpaczu. Jej łupem padły elektronarzędzia, których wartość właściciel oszacował na 10 tysięcy złotych.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił Policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 25-latkę jako podejrzewaną o popełnienie tego czynu. Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności w kierunku odzyskania skradzionego mienia.

Teraz zatrzymanej za kradzież z włamaniem grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

25-04-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.