14 czerwca 2024 r.
2 miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który wielokrotnie złamał zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodzicami

Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który wielokrotnie złamał zakaz sądowy oraz groził pozbawieniem życia swoim rodzicom. 41-latek usłyszał 11 zarzutów. Mężczyzna został zatrzymany podczas interwencji w mieszkaniu pokrzywdzonych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o wielokrotne złamanie zakazu sądowego oraz o groźby karalne.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów 24 sierpnia br. podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzonych. Mężczyzna awanturował się, był nietrzeźwy. Miał on wcześniej prowadzone postępowanie i przedstawiono mu w tej sprawie zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodzicami. Mężczyzna nadużywa alkoholu, który wyzwala w nim agresję, wszczynał bez żadnego powodu awantury, w trakcie których wyzywał ich i rzucał się do bicia. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze ma on nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do rodziców.41-latek wielokrotnie nie stosował się do zakazu sądowego, a także groził najbliższym pozbawieniem życia. Łącznie usłyszał w tej sprawie 11 zarzutów.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 25 sierpnia br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Podinsp. Edyta Bagrowska

28-08-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.