14 czerwca 2024 r.
Dworzec w Mysłakowicach wciąż czeka na nowego właściciela

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję Sprzedaży budynku nieczynnego dworca PKP w Mysłakowicach

Budynek parterowy niepodpiwniczony o drewnianej konstrukcji dachu, kryty papą. Powstał ok. 1905 r. i wpisuje się w
tyrolskie korzenie miejscowości, położony na dz. 460/10 ob. Mysłakowice AM-5.

Do centralnej murowanej części budynku dworca przylega z lewej strony
część o konstrukcji drewnianej. Z prawej strony budynek dworca zintegrowany z murowanym magazynem z rampą, zachowaną od strony ulicy.
W sąsiedztwie dworca znajduje się przystanek autobusowy, a obok przejazdu kolejowego na ul. Jeleniogórskiej znajdują się główne węzły szlaków turystycznych, gdzie turyści rozpoczynają wędrówki.


Dojazd do miejscowości Mysłakowice prowadzi przez drogę wojewódzką nr 367, którą dojechać można do KARPACZA – będącego turystyczną miejscowością w Karkonoszach cało rocznie przyciągającego tłumy wielbicieli wędrówek, odpoczynku, oraz aktywnego spędzania czasu Góry Sudety położone są przy granicy polsko-czeskiej.

* Cena sprzedaży zostanie ustalona w oparciu o operat szacunkowy sporządzony na bazie aktualnych cen rynkowych. Postępowanie przetargowe w
zakresie zbycia nieruchomości jest uruchamiane po zgłoszeniu zainteresowania przez klientów.

Kontakt

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu,
ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław
Wydział Sprzedaży tel. (71) 717 13 33
nieruchomosci.wroclaw@pkp.pl
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego

Źródło  https://www.myslakowice.eu/images/MYSŁAKOWICE_dworzec_sprzedam_003.pdf

 

23-05-2024 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.