3 października 2023 r.

Katalog firm » Dom i budownictwo » Usługi remontowe i budowlane

F.U STOL-BRUK Wojciech Górowski

Firma Stol-Bruk jest to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem z zakresu stolarstwa, brukarstwa i architektury ogrodowej. Dzięki profesjonalnej ekipę, nowoczesnym maszynom podejmujemy się również niestandardowych zleceń, wymagających indywidualnego podejścia oraz nietypowych rozwiązań. Firma Stol-Bruk pomoże Wam zrealizować pomysły dotyczące aranżacji terenu wokół posesji, biura, lokalu usługowego lub przestrzeni publicznej. Posiadamy wiele pomysłów na ogrodzenia, zagospodarowania terenu, placu zabaw, na zaprojektowanie i wykonanie altany czy domku letniskowego. Wiele zadowolonych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, wśród nich możesz być również i Ty. Skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania a nasi specjaliści przyjadą na miejsce i dokonają darmowej

Adres: 58-508 Łomnica, Karkonoska 96/2
WWW: https://stolbruk.pl
Telefon: 512 804 409
Region: dolnośląskie
Dodano: 03-01-2023
Odsłon: 138

F.U STOL-BRUK Wojciech Górowski
Obecna ocena: 0 głosów
Oceń zasób:

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.