Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
17 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Nowe technologie telekomunikacyjne w naszej gminie

Rozmowa przeprowadzona przez Sylwię Sobol z Pawłem Cisowskim właścicielem firmy NETi Technologie Informatyczne

 

S.S : Panie Pawle przejeżdżając przez Mysłakowice zauważyłam, że Pana pracownicy prowadzą kable przez studzienki telekomunikacyjne, czy mógłby Pan przybliżyć naszym czytelnikom z czym to jest związane i co nowego przyniesie owa inwestycja dla mieszkańców gminy?

 

P.C : Tak, dobrze Pani zauważyła, właśnie przeprowadzamy końcowy etap podłączenia łącza światłowodowego od naszej sterowni znajdującej się przy ul. Włókniarzy do panelu sterującego, który mieści się przy ulicy Daszyńskiego 16. Przesyłanie danych za pomocą światłowodu to najnowsza technologia, która jest niepodatna na warunki atmosferyczne występujące dość często w naszym regionie i zapewnia o wiele szybszy przesył danych niż tradycyjne sposoby. Dzięki wprowadzeniu tej technologii mieszkańcy gminy Mysłakowice będą mogli skorzystać z telewizji kablowej trzeciej generacji, w której znajdzie się ponad 200 kanałów w tym 74  o najwyższej dostępnej jakości HD i 3D.

 

S.S : Wiem również, że w swojej ofercie posiada Pan usługę telefonii stacjonarnej, czy nie uważa Pan, iż coraz mniej osób korzysta z telefonów stacjonarnych, gdyż większość z nich posiada telefony komórkowe?

 

P.C : Absolutnie nie zgadzam się z tym, oferujemy abonament w wysokości 12,00zł brutto, co w porównaniu z telefoniom komórkową jest jedną z najniższych ofert. Telefonia GSM na kartę wcale nie jest darmowa nawet kiedy z niej nie korzystamy, aby mieć aktywny numer większość operatorów wymaga comiesięcznego doładowania. Telefon stacjonarny, który oferuję moja firma będzie zawsze działać, wystarczy tylko 12,00 zł miesięcznie. Bardzo ważne jest to, że osoby starsze, chore lub niepełnosprawne nie bardzo potrafią korzystać z telefonów komórkowych, a jest to niezbędne aby wezwać karetkę, powiadomić rodzinę o złym stanie zdrowia lub po prostu porozmawiać w długie samotne wieczory. Do naszej telefonii wystarczy podłączyć standardowy aparat telefoniczny obsługa, którego jest o wiele łatwiejsza jak nawet najprostszego telefonu komórkowego. Wiele mieszkańców gminy posiada obecnie rodzinę lub przyjaciół za granicą i chce się z nią kontaktować jak najczęściej na ogół dzwoniąc, dlatego też oferuję swoim klientom niezwykle tanie rozmowy zagraniczne przez co ich rachunki nie są wysokie i nie muszą już kupować kart typu „telegrosik” by porozmawiać ze swoimi bliskimi.

 

S.S : A co do zaoferowania ma Pan dla użytkowników internetu, bo nie ukrywajmy dziś prawie każdy potrzebuje stałego dostępu do szybkiego internetu?

 

P.C : Wychodząc naprzeciw tej grupie klientów oferuję internet światłowodowy, który jest super szybki bo aż 100 Mbps i nie ma limitu pobieranych i wysyłanych danych. Bardzo ważne jest również to, że wysyłanie zdjęć w e-mailach jest także bardzo szybkie, podobnie jak wysyłanie filmów na YouTube. Osoby, które często korzystają ze Skype także będą zadowolone z wysokiej jakości wideo w połączeniach. Dodatkowo w prezencie wszyscy nasi klienci dostaną sieć WiFi w domu z możliwością korzystania z internetu przez kilka urządzeń.

 

S.S : Widzę, że Pana oferta jest bardzo szeroka i dostosowana zarówno dla osób starszych jak i dla młodszej części mieszkańców gminy.

 

P.C : Tak, staram się aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dziś trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez możliwości korzystania z internetu, telewizji czy telefonu, dlatego też staram się zaoferować moim klientom jak najlepsze pakiety szybkiego internetu, cyfrowej telewizji a także taniej telefonii stacjonarnej, tak by każdy był zadowolony z wybranej usługi

 

S.S : Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych udanych inwestycji na terenie Gminy Mysłakowice

P.C : Dziękuję.

 

 

 

 

22-11-2013 administrator

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Konto


Login:

Hasło:


Nowe konto

Nasze serwisy


Aktualności · Gry · Ogłoszenia · Ciekawe miejsca · Regulacje · Forum · Tapety · Fotka · Katalog firm · Ta strona używa Cookies (Ciasteczka), dowiedz się więcej klik · Kontakt

Nawigacja

Nasza społeczność