14 czerwca 2024 r.
Klub Sportowy „Orzeł” Mysłakowice – został jeden krok do historycznego awansu!

W ostatnim sezonie rozgrywek piłkarskich klub z naszej Gminy „Orzeł” Mysłakowice zaskakuje skutecznością i stabilną grą co skutkuje prawie pewnym awansem do Klasy Okręgowej.

Został tylko jeden krok i zdobycie jednego punktu w meczu z „Piastem” Bolków, który odbędzie się 25.06.2023 o godzinie 11.00 na stadionie w Mysłakowicach. Naszym „Orłom” wystarczy remis lub zwycięstwo, żeby awansować do Klasy Okręgowej. Przez całą historie Klubu od 1946 roku udało się to tylko 2 razy w 1978 i 2003 roku. Zapraszamy wszystkich w niedziele 25.06.2023 na stadion w Mysłakowicach, aby dopingować nasze „Orły”. Nie trzeba być zagorzałym kibicem piłkarskim, żeby razem, wspólnie wesprzeć drużynę z Klubu Sportowego „Orzeł”. WSTĘP WOLNY!.

20-06-2023 admin

Dodaj komentarz

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.