14 czerwca 2024 r.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (41):

1. Mario - przypomina dziecięce lata :)

Mario to gra z dzieciństwa darzona dużym sentymentem. polecam wszystkim, którzy nie znają tej gry, polecam też również tym, którzy grali! Mario Forever Galaxy jest inne bo nie chodzi się tym śmiesznym ludzikiem ale też bardzo fajniutkie

2. Strona fajnie się zapowiada, ciekawe co dalej

Jak w temacie. Ciekawi mnie czy będą dodawane nowe gry? Jeśli tak miałoby być to ja poproszę strategiczne darmowe gry - bardzo lubię długo obmyślać swoje kolejne ruch i przewidywać ruchy przeciwnika.

3. Golf - sport nie tylko dla profesjonalistów

Golf jest sportem dla ludzi w różnym wieku zarówno młodszych ja i starszych. Reguły gry są proste a sama gra nie wymaga specjalnej sprawności fizycznej. W wielu miastach są kluby oferujące naukę gry w golfa.

4. Piłka siatkowa - niesamowity sport, w który nie możesz grać sam

Piłka siatkowa - sport drużynowy, w którym biorą udział dwa zespoły po 7 zawodników w każdym (rozgrywający, atakujący, dwóch środkowych i dwóch przyjmujących oraz libero). Na boisku przebywa jednak tylko sześciu zawodników, libero zmienia się ze środkowym ...

5. Skoki narciarskie - popularne w Polsce

Jedną z bardziej popularnych dyscyplin w Polsce są właśnie skoki narciarskie. Sporą popularność tej dyscypliny w dużej mierze zawdzięczamy wynikom naszych skoczków, w szczególności Adamowi Małyszowi.

6. Wpływ jedzenia na zdrowie, im mniej tym lepiej?

Kiedyś ktoś powiedział, że jesteśmy tym co jemy. Czy faktycznie jedzenie ma duży wpływ na nasze zdrowie? Z pewnością każdy z nas łatwo odpowie na to pytanie. Dzięki nieracjonalnemu sposobowi odżywiania się jesteśmy narażeni na różnego rodzaju schorzenia.

7. Medycyna naturalna czyli medycyna niekonwencjonalna?

Medycyna naturalna to rodzaj medycyny alternatywnej, która wierzy w zdolność organizmu ludzkiego do samoleczenia za pomocą naturalnych środków i opartych na nich technik. Odmiany naturopatii obejmują ziołolecznictwo-leczenie ziołami leczniczymi, hemopatię,...

8. Aktywność fizyczna jest jest zwyczajnie zdrowa

Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego działania procesów metabolicznych oraz fizjologicznych. Jest ona jednym z kluczowych procesów naszego dobrego samopoczucia a także samego zdrowia.

9. Gry komputerowe czy gry planszowe, co fajniejsze?

Gry planszowe, takie jak np. szachy, znane są w praktyce od zawsze bo źródła pisane mówią, że w szachy grano już w VI wieku naszej ery w Persji. Jeśli chodzi natomiast o gry komputerowe to ich popularność w Polsce rozpoczęła się gdzieś na początku w latach...

10. Dolnośląskie Zakłady Przemysłu Lniarskiego „Orzeł” w Mysłakowicach 1842 – 2006. Część 1

Zakłady Lniarskie w Mysłakowicach – historia powstania i rozwoju. Materiały zgromadził Emil Pyzik    

Śledź nas

Newletter

O nas

Myslakowice.com to niezależny, prywatny portal internetowy poświęcony tematyce Mysłakowic i Dolnego Śląska. Na stronach naszego portalu można zaleźć również informacje o zasięgu krajowym i światowym. 

Wszystkie materiały, fotografie, grafiki chronione są na mocy prawa autorskiego i nie mogą być wykorzystywane komercyjnie. Przy cytowaniu na innych strona www należy dodać aktywny odnośnik do strony myslakowice.com.